Bir Pazar Sabahı

Cihan Bey’imizin geçikmelide olsa yaptığı bloger sitemin ilk yazısını yazmazsak olmaz… Dediğim gibi geçikmelide olsa yinede teşekkür ederim Cihan’cım. Bişi itiraf etmeliyim bu sitenin yeni hali iyi hoşta ben pek alışamadım gibi… Nesse zamanla birbirmize uyum sağlayacağız artık.

Bugün,bir insanın mutlu olabileceği daha doğrusu bir kadının mutlu olabileceği bir şekilde uyandım. Bir pazar sabahı kır çiçekleriyle uyanmak harika bir şeymiş <3 Ohhhh Babam bile alıştı artık eve çiçekler gelmesine. Neyse konumuz o değilde beni asıl çiçeğin içindeki not çok etkiledi. Tabiki de onu burada paylaşmayacağım herkeşlerin özelide kendine olsun. 🙂

Ohhh hayat bana güzel buara…İşi bıraktım,son iki aydır gezip duruyorum, araba kullanmayada başladım hele son günlerde de arabayla gidiyorum heryere,akşamları da Gelsin Ali Rıza Amca gitsin Fatmagül,Küçük Osman… İşte böylee geçiyor zamanlarım.Eee dersler n’oldu dersler!! Bekler beni Vergi Hukuk’um, Para Teorilerim. Tamam böyle güzel hayat ama işin ..ok’una çıkarmamak lazım. Annemle başladık  yakın zamanda bana hayırlı bir iş nasip et Yarabbim demelere 😛 Bu sefer gerçekten emin adımlarla ilerlemek istiyorum. İlk önce okulumu bitirmek hedefim ve inş. bunu başaracağım. Sonra herşey zamanla kendiliğinde çorap söküğü gibi gelir acele etmemek lazım bazı şeylerde.